GLASS & CERAMICS / Ceramics / Golvurna 5326078

nr 532 6078

Golvurna

Lenght: ()

Kina , höjd: 43 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 2200

Monday July 14 2008
at 16:56:21